YILDEV MADEN&ÇEVRE, 2005 yılında kurulmuş olup kalite açısından sektöründe tırmanışa geçenve lider olmayı hedefleyen Çevre, Mühendislik, Madencilik ve Danışmanlık şirketidir. Kurulduğu tarihten bu güne kadar Türkiye’nin hemen hemen her ilinde yapmış olduğu çok sayıda proje sayesinde edinmiş olduğu tecrübe ile 220 belge numaralı ÇED Yeterlik Belgesini almıştır. Faaliyet konuları ile ilgili Mesleki Odalarca da, yetkilendirilmiş firma olup, Büro Tescil Belgelerine (Jeoloji Mühendisleri Odası, Maden Mühendisler Odası ve Çevre Mühendisleri Odası) sahiptir. Çalışma grubunda farklı branşlarda deneyimli ve uzman Mühendislik kadrosunu bulunduran firmamız ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların mevzuatlarına uygun olarak Çevresel Etki Değerlendirmesi, Çevre, Sanayi ve Madencilik Danışmanlığı çalışmalarında uzmanlaşmakla birlikte ilgili mühendislik dalları çerçevesinde de danışmanlık hizmetleri vermektedir. Madencilik faaliyetlerinize başlamadan önce doğru bir yatırım için gerekli olan çalışmaları yaparak; faaliyetlerinizin başından sonuna kadar karşınıza çıkacak teknik zorlukları, kendi tecrübe ve teknik bilgisini kullanarak siz yatırımcıları doğru bilgilendirip projenizi uluslararası standartlarda gerçekleştirmenizi amaç edinmiştir. Madencilik faaliyetleriniz için gerekli olan finansman kaynaklarının bulunması, resmi izinlerin alınması ve ileri teknoloji (jeoteknik, jeofizik, sondaj, 3D modelleme) ile rezerv ve değer tespiti çalışmaları sonucunda, yatırımızın uygulanabilirliğini en doğru şekilde ortaya koymaktadır.

 

VİZYON

 

Çevre ve Madencilik yönetimi çatısı altında, çevresel ve madencilik konularda uzman kadrosuyla, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, büyümenizi sürdürürken sizin işlerinizde karşınıza çıkabilecek engelleri kaldırmak, sektöre özel uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümler üretmektedir.

 

MİSYON

 

Bilgi birikim ve deneyimlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda tespit ettiğimiz çözümlerimizi; yasal mevzuat, sözleşmeler, uluslararası standartlar ve çağdaş insani değerler çerçevesinde, verimli danışmanlık ve mühendislik hizmetlerimizi, müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alarak sunmanın yanı sıra, çalışma alanlarında hızlı ve sabırlı, doğru ve uygulanabilir çözümler üreterek müşterisini en kaliteli, üretken ve en gerçekçi çevresel uygulamalar yapmasını sağlamayı kendine misyon belirlemiştir.